INNOWACYJNY PROJEKT "REST&LEARN" W OGONKACH

EUROPA TO SŁUSZNY WYBÓR, A POLSKA TO ODPOWIEDNIE MIEJSCE DO STUDIOWANIA

Myślisz, że projekty unijne są trudne do zdobycia? Mylisz się!
DOSTARCZAMY REZULTATY

JEŻELI CHCESZ BYĆ "NA CZASIE",
E-LEARNING JEST JEDNĄ Z OPCJI.

PREV
NEXT

Twoja przepustka do edukacji w Polsce!

Współpraca z Uczelniami

AVISTA zarekrutowała do tej pory ponad 5000 studentów z 77 krajów. Docieramy do tych studentów bezpośrednio lub poprzez naszą rozległą sieć konsultantów edukacyjnych. Dzięki współpracy z Avistą dotrzesz do studentów z całego świata, jednocześnie obniżając koszty rekrutacji.

DLA KANDYDATÓW

Wybierz uczelnię oraz program studiów.

Współpraca z Agentami

Oferujemy rekrutację studentów zagranicznych na polskie uczelnie wyższe. Będziesz czerpał korzyści z już nawiązanych kontaktów i naszej usprawnionej procedury przyjmowania studentów, którą oferujemy bez dodatkowych kosztów.

AKTUALNOŚCI

WYDARZENIA

  • in Wydarzenia

    Innowacyjny projekt “Rest&Learn” w Ogonkach

    Podpisano umowę na realizację innowacyjnego projektu „Rest and learn” w Ogonkach. Już w połowie 2022 roku Ogonki i gmina Węgorzewo wzbogacą się o nowy obiekt turystyki prozdrowotnej „Rest and learn”. Właśnie podpisano umowę o dofinansowanie realizacji projektu pod tą samą nazwą, który realizować będzie konsorcjum przedsiębiorców. Liderem konsorcjum...
  • in Wydarzenia

    Konkurs nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/20 na „Uczelnia dostępna II”

    Konkurs nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/20 na „Uczelnia dostępna II” Data ogłoszenia: 13 lutego 2020 r. Data rozpoczęcia naboru: 16 marca 2020 r. Wnioskodawcą projektu może być wyłącznie uczelnia, której nie przyznano dofinansowania w ramach pierwszej edycji konkursu. Z uwagi na brak możliwości zorganizowania spotkania informacyjnego dla potencjalnyc...

PROJEKTY UNIJNE

Mamy bardzo duże doświadczenie w przygotowywaniu wniosków i zarządzaniu projektami unijnymi. Nasz zespół ds. zarządzania projektami ukończył nadzór nad projektami o łącznej wartości przekraczającej 30 000 000 euro. Były to projekty Erasmus + i Horizon 2020, a także regionalne programy rozwoju. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my dostarczymy rezultaty.

DORADZTWO

Nowa propozycja budżetu UE ma 82,5 mld euro na realizację polityki spójności w Polsce. Polska będzie największym beneficjentem funduszy polityki spójności UE wśród państw członkowskich. Możemy pomóc Twojej uczelni w opracowaniu projektów związanych z badaniami naukowymi i ich komercjalizacją oraz aktywizacją zatrudnienia i rozwoju kapitału społecznego.

Usługi prawne

Nasz zespół prawników może pomóc w różnych złożonych kwestiach związanych z sektorem edukacji, takich jak fuzje i przejęcia, likwidacja, restrukturyzacja, nawiązanie strategicznego partnerstwa i akredytacji akademickich.

Akredytacje Międzynarodowe

Pomagamy w procesach uzyskania przez polskie uczelnie wyższe akredytacji zagranicznych takich jak: EQUIS, CEEMAN, AMBA, AACSB, CIMA, ASHOKA, ACCA, IACBE, ENAEE, ABET. Możemy rozpocząć współpracę od fazy audytu aż do przygotowania się do wizyty instytucji akredytującej.

NAUCZANIE MOBILNE

Mamy ponad 2500 modułów w zakresie IT, finansów, zarządzania i ekonomii, które są gotowe do użycia. Możemy również stworzyć moduły na zamówienie, które mogą być wykorzystane do kursów blended learning na uniwersytecie lub do szkoleń i warsztatów korporacyjnych.

O nas

Avista jest wiodącą firmą w zakresie doradztwa edukacyjnego i zarządzania projektami. Specjalizujemy się w przejęciach, fuzjach i restrukturyzacji instytucji szkolnictwa wyższego (HEI) w Europie. Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi i zapewniamy doradztwo w zakresie usług prawnych i międzynarodowych akredytacji dla instytucji szkolnictwa wyższego.

TOP